Plugins - WP-Polls - Stable (latest release) - en to tr translation catalogue (304 entries)

en: Invalid Answer to Poll ID #%s
tr: #%s ID'li ankete geçersiz cevap

en: Updated
tr: Güncellendi

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Delete
tr: Sil

en: Can Be Improved
tr: İyileştirilebilir

en: Bad
tr: Kötü

en: Excellent
tr: Mükemmel

en: Good
tr: İyi

en: How Is My Site?
tr: Sitem nasıl?

en: Title:
tr: Başlık:

en: WP-Polls polls
tr: WP-Polls anketleri

en: No Comments
tr: Yorum Yok

en: <strong>%s</strong> vote was cast. | <strong>%s</strong> votes were cast.
tr[0]: <strong>%s</strong> oy kullanıldı.
tr[1]: <strong>%s</strong> oy kullanıldı.

en: <strong>%s</strong> polls' answer was given. | <strong>%s</strong> polls' answers were given.
tr[0]: <strong>%s</strong> anketine yanıt verildi.
tr[1]: <strong>%s</strong> anketine yanıt verildi.

en: <strong>%s</strong> poll was created. | <strong>%s</strong> polls were created.
tr[0]: <strong>%s</strong> anketi yaratıldı.
tr[1]: <strong>%s</strong> anketi yaratıldı.

en: Poll '%s' Deleted Successfully
tr: '%s' anketi başarıyla silindi

en: Error In Deleting Poll '%s' Question
tr: '%s' anketinin sorusunun silinmesinde hata

en: Error Closing Poll '%s'
tr: '%s' anketinin kapatılmasında hata

en: Poll '%s' Is Now Closed
tr: '%s' anketi artık kapalı

en: Error Opening Poll '%s'
tr: '%s' anketini açma sırasında hata

en: Poll '%s' Is Now Opened
tr: '%s' anketi artık açık

en: Error In Deleting Poll Answer '%s'.
tr: '%s' anket cevabını silme sırasında hata

en: Poll Answer '%s' Deleted Successfully.
tr: '%s' anket cevabı başarıyla silindi

en: An Error Has Occurred While Deleting All Logs For '%s'
tr: '%s' için tüm kayıtların silinmesi sırasında bir hata oluştu

en: All Logs For '%s' Has Been Deleted.
tr: '%s' için tüm kayıtlar silindi

en: An Error Has Occurred While Deleting All Polls Logs.
tr: Tüm anket kayıtlarının silinmesi sırasında bir hata oluştu.

en: Unable To Update Poll Total Votes And Poll Total Voters. Poll ID #%s
tr: Ankete verilen tüm oylar ve toplam oy veren sayısı güncellenemiyor. Anket ID #%s

en: Invalid Poll ID
tr: Geçersiz anket ID'si

en: Last &raquo;
tr: Son &raquo;

en: &laquo; First
tr: &laquo; İlk

en: Page %s of %s
tr: Sayfa: %s / %s

en: Loading
tr: Yükleniyor

en: Insert Poll
tr: Anket yerleştir

en: All Polls Logs Have Been Deleted.
tr: Tüm anket kayıtları silindi

en: Poll ID #%s is closed
tr: Anket ID #%s kapalı

en: You Had Already Voted For This Poll. Poll ID #%s
tr: Bu ankete zaten oy verdiniz. Anket ID #%s

en: Poll
tr: Anket

en: Delete Poll Answer
tr: Anket cevabını sil

en: Delete Poll
tr: Anketi sil

en: Maximum number of choices allowed:
tr: İzin verilen maksimum seçim sayısı:

en: Please choose a valid poll answer.
tr: Lütfen geçerli bir anket cevabı seçin.

en: Your last request is still being processed. Please wait a while ...
tr: Son isteğiniz halen işleniyor. Lütfen biraz bekleyin...

en: Poll Error
tr: Anket hatası

en: Displayed When The Poll Is Disabled
tr: Anket pasifleştirildiğinde gösterilir

en: Poll Disabled
tr: Anket pasif

en: Poll To Display:
tr: Gösterilecek anket:

en: Display Polls Archive Link Below Poll?
tr: Anketin altında anket arşivi bağlantısı gösterilsin mi?

en: Answer Text
tr: Cevap metni

en: No. Of Votes
tr: Oy numarası

en: Null Votes
tr: Boş oylar

en: You are about to delete this poll's answer '%s'.
tr: '%s' anketinin cevabını silmek üzeresiniz.

en: Total Votes:
tr: Toplam oy:

en: Total Voters:
tr: Toplam oy veren:

en: Edit Start Date/Time
tr: Başlangıç tarihini/zamanını düzenle

en: This Poll Will Not Expire
tr: Bu anketin son geçerlilik tarihi yok

en: Close Poll
tr: Anketi kapat

en: You are about to CLOSE this poll '%s'.
tr: '%s' anketini kapatmak üzeresiniz.

en: Open Poll
tr: Anketi aç

en: You are about to OPEN this poll '%s'.
tr: '%s' anketini açmak üzeresiniz.

en: Manage Polls
tr: Anketleri yönet

en: Polls
tr: Anketler

en: Total Voters
tr: Toplam oy veren

en: Status
tr: Durum

en: Action
tr: Eylem

en: No Expiry
tr: Son geçerlilik tarihi yok

en: Displayed:
tr: Gösteriliyor:

en: Open
tr: Açık

en: Future
tr: Gelecek

en: Closed
tr: Kapalı

en: Logs
tr: Kayıtlar

en: Edit
tr: Düzenle

en: No Polls Found
tr: Hiç anket bulunamadı

en: Polls Stats:
tr: Anket istatistiği:

en: Total Polls:
tr: Toplam anket sayısı:

en: Total Polls' Answers:
tr: Toplam anket cevabı:

en: Polls Logs
tr: Anket kayıtları

en: View Results
tr: Sonuçları görüntüle

en: Please enter Poll ID again
tr: Lütfen anket numarasını tekrar girin

en: Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll.
tr: Not: Bu yazının içine yerleştirilmiş bir anket var, bu ankete katılabilmek için lütfen siteyi ziyaret edin.

en: Error: Poll ID must be numeric
tr: Hata: Anket numarası sayısal olmalı

en: Enter Poll ID
tr: Anket numarası girin

en: Delete Poll Logs
tr: Anket kayıtlarını sil

en: Poll '%s' Edited Successfully.
tr: '%s' anketi başarıyla düzenlendi.

en: ID
tr: Numara

en: Invalid Poll ID. Poll ID #%s
tr: Geçersiz Anket ID'si. Anket ID #%s

en: Displayed After Paging In The Poll Archive
tr: Anket Arşivinde Sayfa Numarasından Sonra Gösterilir

en: Displayed Before Paging In The Poll Archive
tr: Anket Arşivinde Sayfa Numarasından Önce Gösterilir

en: Displayed After Each Poll In The Poll Archive
tr: Anket Arşivindeki Her Anketten Sonra Gösterilir

en: Displayed Before Each Poll In The Poll Archive
tr: Anket Arşivindeki Her Anketten Önce Gösterilir

en: Displayed When The User HAS NOT Voted
tr: Kullanıcı Oy VERMEDİĞİNDE Gösterilir

en: Poll Result Templates
tr: Anket Sonuç Şablonları

en: Restore Default Template
tr: Varsayılan Şablonu Geri Yükle

en: Allowed Variables:
tr: İzin Verilen Değişkenler:

en: Poll Voting Form Templates
tr: Anket Oylama Formu Şablonları

en: Display the poll's question
tr: Anketin sorusunu göster

en: Template Variables
tr: Şablon Değişkenleri

en: Poll Templates
tr: Anket Şablonları

en: Start Date:
tr: Başlangıç Tarihi:

en: Polls Archive
tr: Anket Arşivi

en: Vote For This Poll
tr: Bu Ankete Oy Ver

en: You Have Voted For This Choice
tr: Bu Seçeneği Oyladınız

en: View Results Of This Poll
tr: Bu Anketin Sonuçlarını Görüntüle

en: Display Poll's Results
tr: Anketin Sonuçlarını Göster

en: When Poll Is Closed
tr: Anketin Kapanma Zamanı

en: Display Latest Poll
tr: Son Anketi Göster

en: Display Random Poll
tr: Rastgele Anket Göster

en: Do NOT Display Poll (Disable)
tr: Anketi GÖSTERME (Pasifleştir)

en: Current Active Poll
tr: Mevcut Aktif Anket

en: Only polls' results will be shown in the Poll Archive regardless of whether the poll is closed or opened.
tr: Anket Arşivinde, anketin kapalı veya açık olmasına bakılmaksızın sadece anketin sonuçları gösterilecek.

en: Poll Archive URL:
tr: Anket Arşivi URL'si:

en: Closed And Opened Polls
tr: Kapalı Ve Açık Anketler

en: Opened Polls Only
tr: Sadece Açık Anketler

en: Display the poll's answer
tr: Anketin cevabını göster

en: Display the poll's answer ID
tr: Anketin cevap ID'sini göster

en: Display the poll's ID
tr: Anket ID'sini göster

en: An error has occurred when processing your poll.
tr: Anketiniz işlenirken bir hata oluştu.

en: End Date:
tr: Bitiş Tarihi:

en: Poll Archive
tr: Anket arşivi

en: Closed Polls Only
tr: Sadece Kapalı Anketler

en: Type Of Polls To Display In Poll Archive:
tr: Anket Arşivinde Gösterilecek Anket Tipleri

en: Number Of Polls Per Page:
tr: Sayfa Başına Gösterilecek Anket Sayısı

en: Logged By Username
tr: Kullanıcı Adıyla Kayıtlar

en: Logged By Cookie And IP
tr: Çerez Ve IP İle Kayıtlar

en: Logged By IP
tr: IP İle Kayıtlar

en: Logged By Cookie
tr: Çerez İle Kayıtlar

en: Registered Users And Guests
tr: Kayıtlı Kullanıcılar ve Misafirler

en: Registered Users Only
tr: Sadece Kayıtlı Kullanıcılar

en: Guests Only
tr: Sadece Misafirler

en: Who Is Allowed To Vote?
tr: Kimler Oy Verebilir?

en: Allow To Vote
tr: Oylamaya İzin Ver

en: Votes Cast
tr: Kullanılan Oylar

en: Random Order
tr: Rastgele Sıralama

en: Alphabetical Order
tr: Alfabetik Sıra

en: Exact Order
tr: Mutlak Sıra

en: Your poll bar will look like this
tr: Anket çubuğunuz şu şekilde gözükecek

en: Poll Bar Height
tr: Anket Çubuğu Yüksekliği

en: Poll Bar Border
tr: Anket Çubuğu Kenarlığı

en: Poll Bar Background
tr: Anket Çubuğu Arkaplanı

en: Use CSS Style
tr: CSS Stili Kullan

en: Poll Options
tr: Anket Seçenekleri

en: No Poll Option Updated
tr: Hiçbir Anket Seçeneği Güncellenmedi

en: Allow To Vote Option
tr: Oylamaya İzin Ver Seçeneği

en: Poll Close Option
tr: Anket Kapatma Seçeneği

en: Current Active Poll Option
tr: Mevcut Aktif Anket Seçeneği

en: Show Poll Achive Link Option
tr: Anket Arşiv Bağlantısını Göster Seçeneği

en: Poll Archive URL Option
tr: Anket Arşiv URL Seçeneği

en: Poll Bar Style
tr: Anket Çubuğu Stili

en: No poll logs available.
tr: Hiçbir anket kayıdı bulunamadı.

en: Edit Poll
tr: Anketi Değiştir

en: Delete Logs For This Poll Only
tr: Sadece Bu Anket İçin Kayıtları Sil

en: Are You Sure You Want To Delete Logs For This Poll Only?
tr: Sadece Bu Anket İçin Tüm Kayıtları Silmek İstediğinize Emin Misiniz?

en: Displayed When The User HAS Voted
tr: Kullanıcı Oy VERDİĞİNDE Gösterilir

en: Votes
tr: Oylar

en: Vote
tr: Oy Ver

en: Display the poll's answer image width
tr: Anket cevabı görselinin enini göster

note: Description of the plugin
en: Adds an AJAX poll system to your WordPress blog. You can easily include a poll into your WordPress's blog post/page. WP-Polls is extremely customizable via templates and css styles and there are tons of options for you to choose to ensure that WP-Polls runs the way you wanted. It now supports multiple selection of answers.
tr: Wordpress blogunuza bir AJAX anket sistemi ekler. Wordpress'inizin blog post/sayfasına kolaylıkla bir anket ekleyebilirsiniz. WP-Polls temalar ve css stilleri ile özelleştirilebilir ve WP-Polls'un sizin istediğiniz gibi çalışabilmesi için pek çok seçenek vardır. Artık çoklu cevabı da destekliyor.

en: No Changes Had Been Made To Poll's Answer '%s'.
tr: Anket'in Cevabı '%s' İçin Hiçbir Değişiklik Yapılmadı.

en: Poll's Answer '%s' Added Successfully.
tr: Anket'in Cevabı '%s' Başarıyla Eklendi.

en: No Changes Had Been Made To Poll's Question '%s'.
tr: Anket'in Sorusu '%s' İçin Hiçbir Değişiklik Yapılmadı.

en: Sort Order Of Poll Results Option
tr: Anket Sonuçlarını Ayrıştırma Sırası Seçeneği

en: Sort Poll Results By Option
tr: Anket Sonuçlarını Seçeneğe Göre Ayrıştır

en: Sort Order Of Poll Answers Option
tr: Anket Cevapları Sırasını Ayrıştır Seçeneği

en: Sort Poll Answers By Option
tr: Seçeneğe Göre Anket Cevaplarını Ayrıştır

en: Delete All Logs
tr: Tüm Kayıtları Sil

en: Are You Sure You Want To Delete All Polls Logs?
tr: Tüm Anketlerin Kayıtlarını Silmek İstediğinize Emin Misiniz?

en: Total Votes Cast:
tr: Verilen Toplam Oy:

en: You are about to delete this poll, '%s'.
tr: Bu anketi silmek üzeresiniz, '%s'.

en: Answer No.
tr: Cevap No.

en: Invalid Poll '%s'.
tr: Geçersiz Anket: '%s'.

en: Poll's Answer '%s' Edited Successfully.
tr: Anket'in Cevabı '%s' Başarıyla Düzenlendi.

en: Poll Misc Templates
tr: Anket Çeşitli Şablonlar

en: Paging Footer
tr: Sayfalama Alt Kısım

en: Paging Header
tr: Sayfalama Üst Bilgi

en: Individual Poll Footer
tr: Tekil Anket Alt Kısım

en: Individual Poll Header
tr: Tekil Anket Üst Bilgi

en: Template For Displaying Poll Archive Link
tr: Anket Arşivi Bağlantısını Göstermek İçin Şablon

en: Poll Archive Link
tr: Anket Arşiv Bağlantısı

en: Poll Archive Templates
tr: Anket Arşiv Şablonları

en: Result Footer:
tr: Sonuç Alt Kısım:

en: Result Header:
tr: Sonuç Üst Bilgi:

en: Poll Disabled Template
tr: Anket Etkisiz Şablonu

en: Sorry, there are no polls available at the moment.
tr: Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.

en: Poll Error Template
tr: Anket Hata Şablonu

en: Poll Archive Paging Footer Template
tr: Anket Arşiv Alt Bilgi Şablonu

en: Voting Form Footer:
tr: Oylama Formu Alt Kısım:

en: Voting Form Header:
tr: Oylama Formu Üst Bilgi:

en: Display the poll archive URL
tr: Anket arşivi URL'sini göster

en: Display the number of people who voted for the poll NOT the total votes of the poll
tr: Ankete oy veren kişi sayısını göster anketin toplam oy sayısı DEĞİLDİR

en: Display the poll's end date/time
tr: Anketin bitiş tarih/zamanını göster

en: Voting Form Header Template
tr: Oylama Formu Üst Bilgi Şablonu

en: Note
tr: Not

en: seconds (0 to disable)
tr: saniyeler (etkisizleştirmek için 0)

en: Expiry Time For Cookie And Log:
tr: Çerez ve Kayıt İçin Son Geçerlilik Zamanı:

en: Do Not Log
tr: Kayıt Yapma

en: Poll Logging Method:
tr: Anket Kayıtlama Metodu:

en: Sort Poll Results By:
tr: Anket Sonuçlarını Şuna Göre Ayrıştır:

en: Sort Order Of Poll Results:
tr: Anket Sonuçlarını Ayrıştırma Düzeni:

en: Sorting Of Poll Results
tr: Anket Sonuçları Ayrıştırması

en: Descending
tr: Azalan

en: Ascending
tr: Artan

en: You are about to delete all poll logs. This action is not reversible.
tr: Tüm anket kayıtlarını silmek üzeresiniz. Bu işlem geri alınamaz.

en: Note: If your logging method is by IP and Cookie or by Cookie, users may still be unable to vote if they have voted before as the cookie is still stored in their computer.
tr: Not: eğer kayıt alma metodunuz "IP ve Çerez ile" veya "Çerez ile" ise, eğer kullanıcılar daha önce oy verdilerse hala oy kullanamıyor olabilirler çünkü çerezler halen bilgisayarlarında kayıtlıdır.

en: You are about to delete poll logs for this poll '%s' ONLY. This action is not reversible.
tr: SADECE '%s' anketinin tüm kayıtlarını silmek üzeresiniz. Bu işlem geri alınamaz.

en: No poll logs available for this poll.
tr: Bu anket için hiçbir anket kaydı bulunmuyor.

en: No poll logs matches the filter.
tr: Filtreyle eşleşen anket kaydı yok.

en: Total number of records that matches this filter: <strong>%s</strong>
tr: Bu filtreyle eşleşen toplam kayıt sayısı: <strong>%s</strong>

en: Displayed When An Error Has Occured While Processing The Poll
tr: Anket İşlenirken Bir Hata Oluştuğunda Gösterilir

en: Please check the \'Yes\' checkbox if you want to delete all logs.
tr: Tüm kayıtları silmek istiyorsanız lütfen \'Evet\' kutusunu işaretleyin.

en: Please check the \'Yes\' checkbox if you want to delete all logs for this poll ONLY.
tr: Sadece BU ANKETİN tüm kayıtlarını silmek istiyorsanız lütfen \'Evet\' kutusunu işaretleyin.

en: Note: <strong>%POLL_TOTALVOTES%</strong> and <strong>%POLL_TOTALVOTERS%</strong> will be different if your poll supports multiple answers. If your poll allows only single answer, both value will be the same.
tr: Not: Eğer anketiniz çoklu yanıtı destekliyorsa <strong>%POLL_TOTALVOTES%</strong> ve <strong>%POLL_TOTALVOTERS%</strong> farklı olacaktır. Eğer anketiniz tek cevaba izin veriyorsa, her iki değer de aynı olur.

en: Display "checkbox" or "radio" input types depending on the poll type
tr: Anket tipine göre "kutucuk" veya "radyo düğmesi" giriş tiplerini göster

en: Display the the maximum number of answers the user can choose if the poll supports multiple answers
tr: Eğer anket çoklu yanıtı destekliyorsa kullanıcının seçebileceği maksimum cevap sayısını göster

en: Display the poll's answer percentage for the least voted answer
tr: En az oylanan cevap için anketin cevap yüzdesini göster

en: Display the poll's answer votes for the least voted answer
tr: En az oylanan cevap için anketin cevap oylarını göster

en: Display the poll's start date/time
tr: Anketin başlangıç tarih/zamanını göster

en: Display the poll's least voted answer
tr: Anketin en az oylanan cevabını göster

en: Display the poll's answer percentage for the most voted answer
tr: En çok oylanan cevap için anketin cevap yüzdesini göster

en: Display the poll's answer votes for the most voted answer
tr: En çok oylanan cevap için anketin cevap oylarını göster

en: Display the poll's answer percentage
tr: Anketin yanıtlanma yüzdesini göster

en: Result Header Template
tr: Sonuç Üst Bilgi Şablonu

en: Voting Form Footer Template
tr: Oylama Formu Alt Kısım Şablonu

en: Do Not Display Poll In Post/Sidebar
tr: Yazı/Yan Menü Üzerinde Anketi Gösterme

en: Display Disabled Poll's Voting Form
tr: Etkisiz Anketin Oylama Formunu Göster

en: Sort Order Of Poll Answers:
tr: Anket Cevaplarını Ayrıştırma Sırası:

en: Sort Poll Answers By:
tr: Anket Cevaplarını Şuna Göre Ayrıştır:

en: Sorting Of Poll Answers
tr: Anket Cevaplarının Ayrıştırılması

en: Show Loading Image With Text
tr: Yükleniyor Görselini Metin İle Göster

en: Polls AJAX Style
tr: AJAX Stili Anketler

en: Cookie And Log Expiry Option
tr: Çerez ve Kayıt Son Geçerliliği Seçeneği

en: Logging Method
tr: Kayıtlama Yöntemi

en: Type Of Polls To Display In Poll Archive Option
tr: Anket Arşivinde Gösterilecek Anket Tipleri Seçeneği

en: Number Of Polls Per Page To Display In Poll Archive Option
tr: Anket Arşivinde Sayfa Başına Gösterilecek Anket Sayısı Seçeneği

en: Result Footer Template
tr: Sonuç Alt Kısım Şablonu

en: Poll Archive Link Template
tr: Anket Arşiv Bağlantı Şablonu

en: Poll Archive Poll Header Template
tr: Anket Arşiv Anket Üst Bilgi Şablonu

en: Poll Archive Poll Footer Template
tr: Anket Arşiv Anket Alt Kısım Şablonu

en: Poll Archive Paging Header Template
tr: Anket Arşiv Üst Bilgi Şablonu

en: Display the poll's answer votes
tr: Anketin cevap oylarını göster

en: Display the poll's most voted answer
tr: Anketin en çok oylanan cevabını göster

en: Displays URL to poll's result
tr: Anketin sonucuna giden URL'yi gösterir

en: Display the poll's answer without HTML formatting.
tr: Anketin cevabını HTML biçimleme olmadan göster.

en: Display the poll's total votes NOT the number of people who voted for the poll
tr: Anketin toplam oy sayısını göster ankete oy veren kişi sayısını DEĞİL

en: Result Footer2 Template
tr: Sonuç Alt Kısım2 Şablonu

en: Poll AJAX Style
tr: AJAX anket stili

en: Result Body:
tr: Sonuç Gövde:

en: Voting Form Body:
tr: Oylama Formu Gövde:

en: Result Body2 Template
tr: Sonuç Gövde2 Şablonu

en: Result Body Template
tr: Sonuç Gövde Şablonu

en: Voting Form Body Template
tr: Oylama Formu Gövde Şablonu

en: Show Fading In And Fading Out Of Poll
tr: Ankete Girerken Aydınlatma Ve Çıkarken Karartma Göster

en: Failed To Verify Referrer
tr: Yönlendireni Doğrulama Başarısız Oldu

en: Date
tr: Tarih

en: Answer
tr: Cevap

en: 1 Answer
tr: 1 Cevap

en: %s Answer | %s Answers
tr[0]: %s Cevap
tr[1]: %s Cevap

en: Filter
tr: Filtrele

en: Cancel
tr: İptal

en: Guest
tr: Ziyaretçi

en: Remove
tr: Kaldır

en: Add Poll
tr: Anket ekle

en: Error In Adding Poll '%s'.
tr: '%s' anketini eklemede hata.

en: Error In Adding Poll's Answer '%s'.
tr: '%s' anketinin cevabını eklemede hata.

en: Poll's Answer is empty.
tr: Anketin cevabı boş.

en: Poll Question is empty.
tr: Anket sorusu boş.

en: Poll Question
tr: Anket sorusu

en: Question
tr: Soru

en: Poll Answers
tr: Anket cevapları

en: Add Answer
tr: Cevap ekle

en: Answer %s
tr: Cevap %s

en: Poll Multiple Answers
tr: Çok cevaplı anket

en: Allows Users To Select More Than One Answer?
tr: Kullanıcıların birden çok cevap seçebilmelerine izin verilsin mi?

en: No
tr: Hayır

en: Yes
tr: Evet

en: Maximum Number Of Selected Answers Allowed?
tr: İzin verilen maksimum seçilebilir cevap sayısı?

en: Poll Start/End Date
tr: Anket başlangıç/bitiş tarihi

en: Start Date/Time
tr: Başlangıç tarihi/saati

en: End Date/Time
tr: Bitiş tarihi/saati

en: Do NOT Expire This Poll
tr: Bu anketi yayından kaldırma

en: Poll's Logs
tr: Anketin kayıtları

en: Less Than
tr: Daha Az

en: Less Than Or Exactly
tr: Daha Az Veya Tam Olarak

en: Exactly
tr: Tam Olarak

en: More Than Or Exactly
tr: Daha Fazla Veya Tam Olarak

en: More Than
tr: Daha Fazla

en: Display Users That Voted For
tr: Şunun İçin Oy Veren Kullanıcıları Göster:

en: Guests
tr: Misafirler

en: Comment Authors
tr: Yorum Yazarları

en: Registered Users
tr: Kayıtlı Kullanıcılar

en: Voters To EXCLUDE
tr: HARİÇ TUTULACAK Oy Verenler

en: Display All Users That Voted For
tr: Şunun İçin Oy Veren Tüm Kullanıcıları Göster:

en: Filter Poll's Logs
tr: Anketin Kayıtlarını Filtrele

en: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> vote is cast by guests | <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> votes are cast by guests
tr[0]: Misafirler tarafından <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> oy kullanıldı
tr[1]: Misafirler tarafından <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> oy kullanıldı

en: Guests will automatically be excluded
tr: Misafirler otomatik olarak hariç tutulacak

en: Poll Logs
tr: Anket Kayıtları

en: Clear Filter
tr: Filtreyi Temizle

en: Display What This User Has Voted
tr: Bu Kullanıcının Neye Oy Verdiğini Göster

en: User
tr: Kullanıcı

en: Poll '%s' (ID: %s) (Shortcode: %s) added successfully, but there are some errors with the Poll's Answers. Embed this poll with the shortcode: %s or go back to <a href="%s">Manage Polls</a>
tr: Anket '%s' (ID: %s) (Shortcode: %s) başarıyla eklendi, fakat Anketin Cevapları'nda bazı hatalar var. Anketi şu shortcode ile gömün: %s veya <a href="%s">Anketleri Yönet</a>'e dönün.

en: Poll '%s' (ID: %s) added successfully. Embed this poll with the shortcode: %s or go back to <a href="%s">Manage Polls</a>
tr: Anket '%s' (ID: %s) başarıyla eklendi. Anketi bu shortcode ile gömün: %s veya <a href="%s">Anketleri Yönet</a>'e dönün.

en: Host
tr: Sunucu

en: This default filter is limited to display only <strong>%s</strong> records.
tr: Bu varsayılan filtre sadece <strong>%s</strong> kayıt gösterebilir.

en: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> vote is cast by comment authors | <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> votes are cast by comment authors
tr[0]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> oy yorum yazarları tarafından kullanıldı
tr[1]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> oy yorum yazarları tarafından kullanıldı

en: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> vote is cast by registered users | <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> votes are cast by registered users
tr[0]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> oy kayıtlı kullanıcılar tarafından kullandı
tr[1]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> oy kayıtlı kullanıcılar tarafından kullandı

en: There are a total of <strong>%s</strong> recorded vote for this poll. | There are a total of <strong>%s</strong> recorded votes for this poll.
tr[0]: Bu anket için toplam <strong>%s</strong> kayıtlı oy bulunuyor.
tr[1]: Bu anket için toplam <strong>%s</strong> kayıtlı oy bulunuyor.
